Gitterbox

Branża samochodowa wymaga trwałych i niezawodnych produktów logistycznych. A takie są właśnie skrzynie gitterbox na licencji epalowej. Pojemniki te, w połączeniu z paletami drewnianymi i plastikowe są w stanie przechowywać bardzo ciężkie wyroby motoryzacyjne. Ich konstrukcja jest niezwykle odporna na uszkodzenia niewymiarowych, ciężkich przedmiotów takich jak choćby odpady produkcyjne. Gitterboxy wytwarzane są na licencji epalowej, co oznacza, że każdy produkt musi być oryginalny.

Wymiary gitterbox

Skrzynki metalowe gitterbox posiadają standardowe wymiary (tak jak każda paleta). Dzięki temu możemy bezproblemowo dopasować paletą czy półpaletę do dna gitterbox. Mamy dzięki temu możliwość składowania i sztaplowania dowolnych produktów – również tych bardzo niewymiarowych. Oczywiście oprócz oryginalnych skrzyń typu gitterbox, możemy kupić inne pojemniki siatkowe i metalowe. Ich niezwykłą zaletą jest na pewno dostęp do wkładanych i wykładanych produktów. Większość z dostępnych na rynku produktów jest ocynkowana, z uwagi na przeznaczenie pojemników – pracować muszą one zwykle na zewnątrz, lub w magazynach. Muszą być więc odporne na niesprzyjające warunki.

Inwestując w pojemniki metalowe, musimy pamiętać, że istnieje również opcja wynajmu. Na naszym rynku pojawia się coraz więcej firm gotowych wynająć nam na czas „sezonu” produkty logistyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu na pewno zaoszczędzimy sporą kwotę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s