Kontenery rolkowe

Rollkontenery są niezwykle ważnym produktem w każdym supermarkecie czy sklepie. Dzięki nim transport towarów, który musi zostać wyłożony na półkę, odbywa się w łatwy i prosty sposób. Kontenery rolkowe zapewniają nam dużą pojemność, przez którą łatwo zapełnimy nasze półki sklepowe. Ich fantastyczna konstrukcja zapewnia bezproblemowe poruszanie po ciasnych uliczkach i zakątkach. Są niezwykle mobilne dzięki posiadanej podstawce, która w łatwy sposób skręca się we wszystkie strony.

rollkontener

Gdzie są jeszcze popularne rollkontenery?

Prawdziwą furorę robią również w takich miejscach jak pralnie, przychodnie czy szpitale. Nazywane są również przez to „wózkami pralniczymi”. Ich konstrukcja pozwala na łatwą dystrybucją ręczników hotelowych czy szpitalnych. Posiadają również niezwykle ciche kółka (profesjonalne zestawy skrętne), która nie zakłócają spokoju pensjonariuszom czy gościom hotelowym.

Na pewno wielką zaletą wyżej wymienionych rollkontenerów, jest ich konstrukcja. Zbudowane są one z ocynkowanego metalu, który jest odporny na ciężkie warunki pogodowe, jak deszcz czy nawet śnieg. Zapewnia to długoletnią pracę każdego oryginalnego kontenera wyprodukowanego przez licencjonowanego producenta.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s