Europalety -oryginalność

Palety drewniane to grupa produktowa niezwykle ważna z punktu widzenia każdej firmy posiadającej gospodarkę paletową. Każda firma posiadająca własną halę czy magazyn potrzebuje do składowania produktów i wytworzonych towarów miejsca. Z pomocą przychodzą tutaj palety – drewniane i plastikowe, dzięki którym łatwo umiejscowimy nasz towar. Posiadają one duży udźwig, dzięki czemu mogą również służyć jako skrzynie drewniane (w połączeniu z nadstawkami!).

Oznaczenia europalet

W przeszłości wiele firm miało problem z „podróbkami” europalet. Wiele osób wytwarzało palety na własną rękę i sprzedawało jako palety euro. Nie miały jednak one nic wspólnego zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i jakościowym. Problem rozwiązało dokładnie numerowanie każdej palety na licencji EPAL. Dzięki temu łatwo odróżnimy oryginał od podróbki. Każda paleta, nie posiadającą licencji, musi zostać zniszczona, a korzystanie z nich grozi karami ze strony organizacji epalowej.

Wynajem palet

Jednym z ostatnich ważnych serwisów w wielkich firmach z branży logistycznej jest wynajem palet drewnianych. Wynajem pozwala zaoszczędzać potężne środki – zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z jednorazowym projektem czy wydarzeniem. Jesteśmy w tej chwili w stanie wynająć nawet kilka tysięcy palet i zwrócić z powrotem do firmy, od której je wynajęliśmy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s